Cennik

Jesteśmy przekonani, iż tylko indywidualne podejście do Klienta, wychodząc naprzeciw Jego oczekiwaniom, sprawia, iż Nasza współpraca oparta jest na wyjątkowych relacjach, zapewniając tym samym komfort i korzyści obu Stronom.

Ceny za poszczególne usługi są uzależnione od rodzaju ksiąg rachunkowych i ewidencji, ilości księgowanych pozycji i ilości zatrudnianych przez Państwa pracowników.

Zapraszamy zatem do przesłania zapytania ofertowego z określeniem rodzaju oraz zakresu działalności i podaniem danych kontaktowych.

W ten sposób uzyskają Państwo konkretną propozycję współpracy z dokładnym cennikiem dopasowanym do specyfiki Państwa działalności oraz indywidualnych życzeń.

Wyślij zapytanie ofertowe: adres e-mail lub zadzwoń: 22 478-51-39.


Cennik:

  • Ryczałt - 80-100 zł
  • KPIR - od 100 zł
  • Księgi Handlowe od 400 zł
  • ZUS pracownik - od 15-25 zł
  • ZUS właściciel w ramach rozliczania ksiąg.


Aktualne promocje!

Dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą proponujemy zniżkę w wysokości 50% ustalonego wynagrodzenia za pierwszy miesiąc świadczenia usług.

Jeżeli już z Nami współpracujesz, jesteś zadowolony ze świadczonych usług i polecisz Naszą firmę innym osobom zainteresowanym, proponujemy zniżkę w wysokości wynegocjowanego wynagrodzenia z nowym Klientem (warunkiem jest podpisanie umowy z nowym Klientem).